Бренд: Brother
Краток опис: Brother QL700YJ1 Label Printer, DK tape and DK label up to 62 mm
Достапност:
Шифра: 32200
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother QL700YJ1 Label Printer, DK tape and DK label up to 62 mm width, 150 mm/s print speed, 300DPI resolution, Durable Automatic Cutter, LED, USB Port, 1DK11201 (100 lables), 1DK22205 (8m), USB and mains cable
Напреден Филтер
Тип Label Printer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela