Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG S27AM501NU 27" Smart Monitor, Display size: 68.6 cm (27.
Достапност:
Шифра: 27925
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,417 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 709 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG S27AM501NU 27" Smart Monitor, Display size: 68.6 cm (27.0"), Physical resolution: 1920 x 1080, Aspect ratio: 16:9, Contrast: 3,000:1, Brightness: 250 cd/m², Panel technology: VA, Viewing angle: (horizontal / vertical) 178 / 178, Response time: 8ms (GTG), Refresh: 60Hz, Connectivity: Signal input 2 x HDMI (digital), Bluetooth, Supports Apple AirPlay, Flicker Free Technology, Voice control, Integrated USB hub, Built-in WLAN module, HDR display, P/N: LS27AM501NUXEN
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG