Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AOC FullHD LED Backlit Monitor M2470SWDA2, Panel Size: 23.6inch, Panel type: IPS, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 60 Hz, Response time (typical): 5 ms, Slim & Borderless, Brightness: 250 cd/m², SmartContrast: 50.000.000:1, Contrast ratio (typical): 3000:1, Signal Input: VGA, M2470SWDA2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela