Бренд: Philips
Краток опис: Philips FullHD LCD Monitor 273V5LHAB, V-Line, Panel Size: 27inch
Достапност:
Шифра: 27725
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FullHD LCD Monitor 273V5LHAB, V-Line, Panel Size: 27inch/68,6cm Panel type: TN, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 60 Hz, Response time: 1 ms (GTG), Brightness: 300  cd/m², SmartContrast: 10.000.000:1, Contrast ratio (typical): 1000:1, Signal Input: VGA, DVI-D, HDMI, 273V5LHAB/00
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela