Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" VP249HE, (23.8") FHD (1920x1080), Frameless, Flicker Fr
Достапност:
Шифра: 27719
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" VP249HE, (23.8") FHD (1920x1080), Frameless, Flicker Free, Blue Light Filter, Panel Size: Wide Screen 23.8"(60.5cm) 16:9, Panel Type : IPS, True Resolution : 1920x1080 , Pixel Pitch : 0.2745mm, Brightness(Max) : 250 cd/㎡, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 100000000:1, Viewing Angle (CR10) : 178(H)/178(V), Response Time : 5ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, Signal Input : HDMI, D-Sub, Chassis Colors : Black, Accessories: VGA cable (optional), Audio cable, Power cord, Quick start guide, HDMI cable (Optional), Warranty Card, VP249HE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela