Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 32inch Wide VA326HR 1800R Curved Монитор, 144Hz rapid refre
Достапност:
Шифра: 27709
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 16,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 663 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 344 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 32inch Wide VA326HR 1800R Curved Монитор, 144Hz rapid refresh rate for incredibly-smooth and fast gaming visual, Големина на панел: Wide Screen 31.5(80.1 cm) 16:9, Панел Backlight / тип : VA, Вистинска Резолуција : 1920x1080, Осветлување(Max) :300 cd/m2, Контраст однос (Max) : 3000:1, (ASCR) : 100000000:1, Време на реакција : 4ms, Display Colors : 16.7M, I/O Ports: D-Sub, HDMI, Chassis Colors : White, Accessories: Power cord, Quick start guide, HDMI cable, Warranty Card
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG