Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG C24F390FHU 24" Curved Business Monitor, Black high Glossy, Screen Size (Inch): 23.5, Screen Size (cm): 59.8, Curved 1800R, Aspect Ratio: 16:9, Panel Type: VA, Brightness (Typical): 250cd/m2, Brightness (Min): 200cd/m2, Peak Luminance Ratio: 96 %, Contrast Ratio Static: 3000 : 1 (Typ), Dynamic Contrast Ratio: Mega, Resolution: 1920 x 1080, Response Time: 4(GTG), Viewing Angle (Horizontal/Vertical): 178°(H)/178°(V), Colour Support: 16.7M, Colour Gamut (NTSC 1976): 72%, Refresh Rate: 60 Hz, Connectivity: D-Sub: 1, HDMI: 1, Headphone: 1, What is included: Power Cable 1.5 m, HDMI Cable, Install CD, Quick Setup Guide, LC24F390FHUXEN
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela