Бренд: AOC
Краток опис: AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Monitor C24G1, Panel Size:
Достапност:
Шифра: 27668
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Monitor C24G1, Panel Size: 24inch, Panel type: VA, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 144 Hz, Response time (mprt): 1 ms, Curved 1500R, Borderless, Freesync, Brightness: 250 cd/m², SmartContrast: 80,000,000:1, Contrast ratio (typical): 3000:1, Signal Input: VGA (Analogue), HDMI 1.4 (digital), Display Port 1.2 (digital), C24G1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt