Бренд: AOC
Краток опис: AOC FullHD LED Backlit Gaming Monitor G2260VWQ6, Panel Size: 21.
Достапност:
Шифра: 27666
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AOC FullHD LED Backlit Gaming Monitor G2260VWQ6, Panel Size: 21.5inch/54.6cm, Panel type: TN, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 75 Hz, Response time (typical): 1 ms, FreeSync, Anti-Blue Light Technology, Brightness: 250 cd/m², SmartContrast: 20.000.000:1, Contrast ratio (typical): 1000:1, Signal Input: VGA (Analogue), HDMI 1.4 (digital), Display Port 1.2 (digital), G2260VWQ6
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm