Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FullHD LCD Monitor 223V5LHSB, V-Line, Panel Size: 21.5inch/54.6cm Panel type: TN, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 60 Hz, Response time (typical): 5 ms, Brightness: 250 cd/m², SmartContrast: 10.000.000:1, Contrast ratio (typical): 1000:1, Signal Input: VGA (Analogue), HDMI (digital, HDCP), 223V5LHSB/00
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela