Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" Wide VG248QZ, Panel Size: Wide Screen 24.0"(61.0cm) 16:
Достапност:
Шифра: 27640
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" Wide VG248QZ, Panel Size: Wide Screen 24.0"(61.0cm) 16:9, Panel Backlight / Type : WLED/ TN, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P, Refresh Rate(max) : 144Hz, Pixel Pitch : 0.2768mm, Brightness(Max) : 350 cd/m2, (ASCR) : 80000000:1, Viewing Angle (CR>=10) : 170(H)/160(V), Response Time : 1ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, Signal Input : HDMI, DisplayPort, Dual-link DVI-D, Stereo Speakers : 2W x 2 Stereo RMS,3.5mm Mini-Jack , 3.5mm Mini-Jack (for HDMI & DisplayPort Only), Accessories:Dual-link DVI cable, Audio cable, Power cord, Quick start guide, Support CD, Warranty Card, 90LMGG701Q022E1C-
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm