Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" Wide VA249NA, Black, Panel Size: Wide Screen 23.8"(60.5cm) 16:9, True Resolution: 1920x1080 (FHD), Brightness: 250 cd/2, Contrast Ratio: 3000:1, Viewing Angle: 178(H)/178(V), Response Time: 5ms (Gray to Gray), Display Colors: 16.7M, I/O Ports: DVI-D, D-Sub, Accessories: DVI cable (Optional), VGA cable(Optional), Power cord, Quick start guide, Warranty Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela