Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 16" Wide VT168H, Touch Screen 10-point multi-touch, Panel S
Достапност:
Шифра: 27591
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 16" Wide VT168H, Touch Screen 10-point multi-touch, Panel Size: Wide Screen 15.6"(39.6cm) 16:9, True Resolution: 1366x768, Display Viewing Area(HxV): 344.23 x 193.54 mm, Pixel Pitch: 0.252mm, Brightness(Max): 200 cd/m2, (ASCR): 50000000:1, Viewing Angle: 90°(H)/65°(V), I/O Ports: 1 x HDMI, 1 x D-Sub, 1 x microUSB, for touch function only, Chassis Colors: Black, VESA Wall Mounting, Accessories: VGA cable, Power cord, Micro USB cable, Quick start guide, HDMI cable
Напреден Филтер
Дијагонала 15.6'' инчен
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela