Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" Wide VS247NR, Black, Full HD 1080p Display, True Resolu
Достапност:
Шифра: 27532
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" Wide VS247NR, Black, Full HD 1080p Display, True Resolution : 1920x1080, Brightness(Max) : 250 cd/2, Response Time : 5ms, Viewing Angle (CR>=10) : 170°(H)/160°(V) Display Colors : 16.7M, Signal Input : D-Sub, DVI-D, Accessories: DVI cable, VGA cable, Power cord
Напреден Филтер
Дијагонала 24'' (61cm)
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela