Бренд: Asus
Краток опис: ASUS My Cinema MYC-PE6100/ANALOG/P-ATX/AS Analog, Watch analog (
Достапност:
Шифра: 29124
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS My Cinema MYC-PE6100/ANALOG/P-ATX/AS Analog, Watch analog (NTSC or PAL) TV programs on PC, MPEG2 hardware encoder built-in for unprecedented multitasking efficiency boost, Record, edit and burn video into DVD or VCD, Play DVD & VCD, Remote controler
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555