Бренд: EVGA
Краток опис: EVGA 600 BRONZE 80+ 600 Watt, Heavy-duty protections, including
Достапност:
Шифра: 22854
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 3,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,599 Ден.
24x КЛУБ рата: 165 Ден.
48x КЛУБ рата: 82 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
EVGA 600 BRONZE 80+ 600 Watt, Heavy-duty protections, including OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), OPP (Over Power Protection), SCP (Short Circuit Protection), and OTP (Over Temperature Protection), Quiet and Intelligent Auto Fan for near-silent operation, 100-BR-0600-K2
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG