Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MWE Gold 650W, 230V, 80Plus Gold, Fan type: Silent
Достапност:
Шифра: 22739
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Cooler Master MWE Gold 650W, 230V, 80Plus Gold, Fan type: Silent 120mm LDB fan, Active PFC, EU Cable, Efficiency: 90% Typically, Connectors: M/B 20+4 Pin x 1, CPU 4+4 Pin x 1, SATA x 8, Peripheral 4 Pin x 6, FDD Cable 4 pin x 1, PCI-e 6+2 Pin x 4, Protections: OVP / OPP / OTP / SCP / OCP, P/N: MPY-6501-ACAAG-EU
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG