Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box F760 GAMING ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x 1,
Достапност:
Шифра: 22694

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Power Box F760 GAMING ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1 HD Audio, 3*LED double side halo fan with RED color in fornt panel, Drive bays: 5.25" external x 1, 3.5"internal x 3, SSD Bay x 4, PCI Slots: 7, Support Cable Management, PVC dustproof mesh under PSU position, FULL ACRYLIC SIDE PANEL, Braun box
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG