Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Case K282, Transparent Side Panel Window, 1x 120mm
Достапност:
Шифра: 22663
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
CoolerMaster Case K282, Transparent Side Panel Window, 1x 120mm RED fan Front, 1x 120mm fan rear, 2x USB 3.0, RC-K282-KWN1
Тип Без напојување
Достапност по салони Сетек Тетово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG