Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Case K350, 500W Real TMaster PSU, Transparent Side
Достапност:
Шифра: 22648
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Case K350, 500W Real TMaster PSU, Transparent Side Panel Window, M/B Type: Micro-ATX, ATX, 5.25" Drive Bays x 3, 3.5" Drive Bays x 7, Expansion Slots x 7, RC-K350-KWN2-EN + TM500-PSSRM3-BU
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm