Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster MasterFan MF120R RGB Case Fan RGB LED, Silent Cooli
Достапност:
Шифра: 23701
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster MasterFan MF120R RGB Case Fan RGB LED, Silent Cooling Technology, 120mm, R4-C1DS-20PC-R1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt