Бренд: Intel
Краток опис: CPU AMD Cooler Arctic Alpine 64 GT, Socket FMx,AM3/4, TDP 65W
Достапност:
Шифра: 23693

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CPU AMD Cooler Arctic Alpine 64 GT, Socket FMx,AM3/4, TDP 65W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it