Бренд: Intel
Краток опис: CPU Intel Cooler PRO K Xilence i200, Socket 115x, TDP 65W
Достапност:
Шифра: 23692

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CPU Intel Cooler PRO K Xilence i200, Socket 115x, TDP 65W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt