Бренд: DeepCool
Краток опис: Arctic Gelid Siberian WEN-CPU-OTH010 for Intel, entry-level to
Достапност:
Шифра: 23691
Гаранција (дена): 30

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Arctic Gelid Siberian WEN-CPU-OTH010 for Intel, entry-level top blowing cooler, aluminum extrusion fin, LGA 1151/1156/775/1155/2066/1156, 2.000 RPM, 95W,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt