Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Hyper 412R Universal incl. Intel and AMD, affordab
Достапност:
Шифра: 23646
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master Hyper 412R Universal incl. Intel and AMD, affordable, compact and high performance air cooler, 4 CDC heatpipes, 92mm 600-2000RPM fan RR-H412-20PK-R2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela