Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MasterGel, 4g tube White, MGX-ZOSW-N15M-R1
Достапност:
Шифра: 23627
Гаранција (дена): 30

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master MasterGel, 4g tube White, MGX-ZOSW-N15M-R1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela