Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster IC-Value V1 White thermal grease, 4.6g, RG-ICV1-T
Достапност:
Шифра: 23476

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster IC-Value V1 White thermal grease, 4.6g, RG-ICV1-TW20-R1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt