Бренд: Cooler Master
Краток опис: CM LED series case fan 120mm Blue LED Fan (Rifle Bearing), 2000r
Достапност:
Шифра: 23439
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CM LED series case fan 120mm Blue LED Fan (Rifle Bearing), 2000rpm(Hyper 212 Fan), R4-L2R-20AC-GP
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt