Бренд: Spire
Краток опис: Spire SP806S3, Arcana AM2/939/940 AMD Cooler, Aluminum Heat-Sink
Достапност:
Шифра: 23188
Редовна Цена:
299 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Spire SP806S3, Arcana AM2/939/940 AMD Cooler, Aluminum Heat-Sink, 80mm reversed-fan, Sleeve Bearing, 2000RPM, 19.0dBA, 22.45CFM, 0.35C/W, Tool-free Installation
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG