Бренд: Spire
Краток опис: Spire SP-457/25G, SilverGrease, Silver grease Thermal cooling pa
Достапност:
Шифра: 23185
Редовна Цена:
1,199 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Spire SP-457/25G, SilverGrease, Silver grease Thermal cooling paste, thermal interface for your heat sink, Large 25 Gram Tube
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG