Бренд: Power Box
Краток опис: LED Double Ring FAN 12cm,30 BLUE led ,double layer fan Blade,cab
Достапност:
Шифра: 23050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LED Double Ring FAN 12cm,30 BLUE led ,double layer fan Blade,cable is 3PIN&4PIN
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt