Бренд: Roline
Краток опис: 19.10.4065-100 HDD Cooler with ball bearing fans (2 pcs), alumin
Достапност:
Шифра: 23030

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
19.10.4065-100 HDD Cooler with ball bearing fans (2 pcs), aluminium type
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt