Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ZenDrive Ultra-slim External DVD Drive USB 2.0 Model SDRW-0
Достапност:
Шифра: 10634
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS ZenDrive Ultra-slim External DVD Drive USB 2.0 Model SDRW-08U7M-U/BLK/G/AS/P2G
Напреден Филтер
Приклучок USB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it