Бренд: LG
Краток опис: LG GH24NSD1, Internal Super Multi DVD-RW, Speed: 24x, Connection
Достапност:
Шифра: 10497
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG GH24NSD1, Internal Super Multi DVD-RW, Speed: 24x, Connection: S-ATA, Bare Type, P/N:GH24NSD1.AUAA10B
Напреден Филтер
Приклучок SATA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela