Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SN-208FB/BEBE, Internal for Notebook DVD-RW Slim, Speed:
Достапност:
Шифра: 10451
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SN-208FB/BEBE, Internal for Notebook DVD-RW Slim, Speed: 8x, Connection: S-ATA, Bare Type, Color: Black
Напреден Филтер
Боја Црна
Приклучок SATA
Тип DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm