Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SE-T084P/RSSF, External DVD-RW Slim slot-in, Speed: 8x, Connection: USB, Lightscribe: YES, Retail Kit, Color: Silver, Software: Nero/TruDirect™
Напреден Филтер
Боја Сива
Приклучок USB
Тип External DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela