Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF-RTX3080TI-12G-GAMING, Graphic Engine NVIDIA GeForce RTX
Достапност:
Шифра: 17256
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 102,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

96,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 8,325 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 4,284 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS TUF-RTX3080TI-12G-GAMING, Graphic Engine NVIDIA GeForce RTX 3080, PCI Express 4.0, OpenGL4.6, Video Memory: 12GB GDDR6X, Engine Clock: OC Mode - 1695 MHz (Boost Clock), Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1665 MHz , GPU Base Clock : 1440 MHz, CUDA Core: 1024, Memory Speed: 19 Gbps, Memory Interface: 384-bit, Digital Max Resolution 7680 x 4320, Interface: Yes x 2 (Native HDMI 2.1), Yes x 3 (Native DisplayPort 1.4a), HDCP Support Yes (2.3), Maximum Display Support: 4, NVlink/ Crossfire Support: No, Dimensions: 299.9 x 126.9 x 51.7 mm , Recommended PSU: 850W, Power Connectors: 3 x 8-pin, Slot: 2.9 Slot, 90YV0GU0-M0NM00
Достапност по салони Сетек Тетово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG