Бренд: MSI
Краток опис: Manli GTX1050 TI 4GB, P/N: N580105TIM14341
Достапност:
Шифра: 17176
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 663 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 334 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Manli GTX1050 TI 4GB, P/N: N580105TIM14341
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG