Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF 3-RX5700XT-O8G-GAMING, Graphics Engine: AMD Radeon RX 5
Достапност:
Шифра: 17079
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS TUF 3-RX5700XT-O8G-GAMING, Graphics Engine: AMD Radeon RX 5700 XT, OpenGL4.6, Video Memory: GDDR6 8GB, Engine Clock: 1730-1980 MHz (OC Mode), 1650-1905 MHz (Gaming Mode), Stream Processors: 2560, Memory Clock: 14 Gbps, Memory Interface: 256-bit, Digital Max Resolution: 7680x4320, Interface: HDMI x 1, Display Port x 3, HDCP Support, Power Connectors: 11 x 6-pin, 1 x 8-pin, ADimensions: 26.9 x 12.5 x5.4 Centimeter
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm