Бренд: Asus
Краток опис: ASUS DUAL-RTX2060S-O8G-EVO, Graphics Engine: NVIDIA GeForce RTX
Достапност:
Шифра: 17075
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS DUAL-RTX2060S-O8G-EVO, Graphics Engine: NVIDIA GeForce RTX 2060 Super, Bus Standard: PCI Express 3.0, OpenGL4.5, OC Mode - GPU Boost Clock : 1725 MHz , GPU Base Clock : 1500 MHz, Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1690 MHz , GPU Base Clock : 1470 MHz, CUDA Core: 2176, Memory Clock: 14000 MHz, Memory Interface: 192-bit, Digital Max Resolution: 7680x4320, Interface: DVI x 1, HDMI x 2, Display Port x 2, HDCP Support, Size: 26.7 x 11.8 x5.8 Centimeter, 90YV0DF0-M0NA00
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm