Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PH-RTX2060-6G, Graphics Engine: NVIDIA GeForce RTX 2060, Bu
Достапност:
Шифра: 17060
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS PH-RTX2060-6G, Graphics Engine: NVIDIA GeForce RTX 2060, Bus Standard: PCI Express 3.0, OpenGL4.5, Engine Clock: OC Mode - GPU Boost Clock : 1710 MHz , GPU Base Clock : 1395 MHz Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1680 MHz , GPU Base Clock : 1365 MHz, CUDA Core: 1920, Memory Clock: 14000 MHz, Memory Interface: 192-bit, Digital Max Resolution: 7680x4320, Interface: DVI x 1, HDMI x 2, Display Port x 1, HDCP Support, Size: 17,7 x 12,1 x 3.9 Centimeter, PN:90YV0CJ0-M0NA00
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm