Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data DDR3 8GB 1600, DDR3L 1600MHz 1.35, ADDX1600W8G11-SPU
Достапност:
Шифра: 26925
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data DDR3 8GB 1600, DDR3L 1600MHz 1.35, ADDX1600W8G11-SPU
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt