Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black, HX42
Достапност:
Шифра: 26874
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black, HX426C16FB3/8
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt