Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data DDR4 8GB XPG Gammix D10, Black, 3000MHz, CL16-18-18, AX4U
Достапност:
Шифра: 26843
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data DDR4 8GB XPG Gammix D10, Black, 3000MHz, CL16-18-18, AX4U300038G16-SBG
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it