Бренд: Crucial
Краток опис: G.SKILL 4GB 2400MHz NT Series, latency 15-15-15-35-2N, F4-2400C1
Достапност:
Шифра: 26727
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
G.SKILL 4GB 2400MHz NT Series, latency 15-15-15-35-2N, F4-2400C15S-4GNT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it