Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 8GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 SODIMM 1Rx16, KVR24S17S8/
Достапност:
Шифра: 26601
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 8GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 SODIMM 1Rx16, KVR24S17S8/8
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it