Бренд: Kingston
Краток опис: HyperX FURY Black 4GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM , HX424C15FB/4
Достапност:
Шифра: 26558
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HyperX FURY Black 4GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM , HX424C15FB/4
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt