Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 1TBGB SSD, XPG SX8100 1TB, 3D NAND, NVMe Gen3x4 PCIe M.2
Достапност:
Шифра: 49251
Гаранција (дена): 1740

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 1TBGB SSD, XPG SX8100 1TB, 3D NAND, NVMe Gen3x4 PCIe M.2 2280 Solid State Drive, R/W 3500/3000MB/S SSD, ASX8100NP-1TT-C
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it