Бренд: Toshiba
Краток опис: Samsung 128GB M.2 SSD 2280 NGFF MZ-NLN128C 80mm Solid State Driv
Достапност:
Шифра: 48736
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung 128GB M.2 SSD 2280 NGFF MZ-NLN128C 80mm Solid State Drive
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt