Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 256GB KC600 SATA 3 2.5" SSD, Hardware-based self-encryp
Достапност:
Шифра: 48679
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 256GB KC600 SATA 3 2.5" SSD, Hardware-based self-encrypting drive with 3D TLC NAND, up to up to 550/500MB/s, SKC600/256G
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt